×

Hakkımızda

İzmir klima Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla tüm izmir bölge ve semtlerine normal ve acil kombi klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Adresimiz

MEHTAP MAH. 3615/1 SK. NO: 3
KONAK / İZMİR

Numaramız

WhatsApp 0549 212 19 14
0850 241 03 07

İzmir Kombi Servisi

01

Periyodik Bakım

Kombilerden istenen verimin alınması ve doğalgaz faturalarına gereksiz meblağlar ödememek için kombilerin periyodik bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Kombilerin periyodik bakımlarını yaptırmak aynı zamanda kombilerin ömrünü uzatacağını unutmamak gerekir. Düzenli olarak bakımları yapılmayan kombiler zamanla çeşitli sorunlara sebebiyet verebilir. Kombi Servisi (kombi bakımı),Kombi olarak kombilerinizin periyodik bakımlarını en iyi şekilde yaparak kombilerinizden maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

01

Kombi Ve Petek Satışı

Kombiler ısınma ihtiyacımızı gidermek için üretilen cihazlardır. Farklı alternatifler olsa da bu ihtiyaca yönelik en ekonomik ve yararlıları olan kombiler piyasada pek çok farklı marka ve modelde bulunurlar. Eviniz için kombi ya da petek ihtiyacınız olduğunda onlarca farklı seçenek arasında karar vermeniz oldukça güç. Kombi Servisi (kombi bakımı), Kombi olarak kombi ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Pek çok farklı marka ve model arasından ihtiyacınıza en uygun olan kombi ve peteği seçmenize yardımcı olurken, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

01

Kombi Arıza Onarım

Kış aylarının kurtarıcısı olan kombiler uzun süreli kullanım için üretilmiş ürünlerdir. Ancak zaman içerisinde sadece kış aylarında kullanılan ve yaz aylarında kullanılmadan öylece bekleme konumunda kalan kombilerde çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Oluşabilecek bu sorunlara zamanında ve doğru müdahale yapılmadığı takdirde kombileriniz kullanılmaz hale gelebilir bu da hem ekonomik hem de ısınamama sorunu olarak karşınıza çıkabilir. Bu nedenle bu arızalara meydana geldikleri zaman en kısa süre içerisinde gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Kombi Servisi (kombi bakımı), Kombi kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.