×

Hakkımızda

İzmir klima Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla tüm izmir bölge ve semtlerine normal ve acil kombi klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Adresimiz

MEHTAP MAH. 3615/1 SK. NO: 3
KONAK / İZMİR

Numaramız

WhatsApp 0549 212 19 14
0850 241 03 07

İzmir Kombi Servisi        

İzmir Kombi Servisi

İzmir klima Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla tüm izmir bölge ve semtlerine normal ve acil kombi klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Değişen ve gelişen teknolojiyle bizlerde donanımlarımızı yeniliyor ve ekipmanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sizlere üst düzeyde bir servis olanağı sunuyoruz ve harcadığınız enerji, elektrik kaybının en az seviyeye getirmek için hizmette sınır tanımıyoruz.

Hergün, tüm İzmir genelinde klima kombi tamiri, kombi klima servisi, kombi klima yıllık bakımı ve kombi yedek parça talepleriniz için bizlere ulaşabilir ve kombinizle ilgili arızayı bildirerek ekipmanlarımızın sizlere en kısa zamanda ulaşabilmeleri için arıza kaydınızı bırakabilir ve servislerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir Acil Kombi klima Servisi sizlerden gelen çağrı kayıtları doğrultusunda sizlere hizmet verme sürecini minumuma çekerek arıza talebinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz ve size en kısa sürede geri dönüşte bulunuyoruz.

İzmir Kombi klima Servisi profesyonel noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanlarımızdan  faydalanabilirsiniz.

Kombi klima Bakımı, talepleriniz için 0549 212 19 14 ve 0850 241 03 07 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.cihazınızın çalışmasında anormal bir durumla karşılaştığınız anda, güvenliğiniz bakımından; cihazınızı hemen durdurup, elektrik sigortasını kapatınız  ve  telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Çağrı merkezimizdeki deneyimli personellerimiz, Servis talebinizi kısa bir sürede alacak ve size en yakın servis noktamızdan ekiplerimizi siz sayın müşterilerimize yönlendireceklerdir.

Tüm detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz 0850 241 03 07

İzmir Kombi Servisi

01.

Kombi Petek Bakımı

02.

Kombi Arıza Onarım

03.

Periyodik Bakım

Kombi Servisi (kombi bakımı), Kombi kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.