×

Hakkımızda

İzmir klima Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla tüm izmir bölge ve semtlerine normal ve acil kombi klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Adresimiz

MEHTAP MAH. 3615/1 SK. NO: 3
KONAK / İZMİR

Numaramız

WhatsApp 0549 212 19 14
0850 241 03 07

Kombi ve Petek Satışı

Kombi ve Petek Satışı

Kombiler ısınma ihtiyacımızı gidermek için üretilen cihazlardır. Farklı alternatifler olsa da bu ihtiyaca yönelik en ekonomik ve yararlıları olan kombiler piyasada pek çok farklı marka ve modelde bulunurlar. Eviniz için kombi ya da petek ihtiyacınız olduğunda onlarca farklı seçenek arasında karar vermeniz oldukça güç. İzmir Kombi Servisi olarak kombi ile ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Pek çok farklı marka ve model arasından ihtiyacınıza en uygun olan kombi ve peteği seçmenize yardımcı olurken, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Her evin fiziki koşulları farklıdır. Bu nedenle ısınma konusunda da ihtiyaçları farklı olabilmektedir. Kombi almak istediğinizde de bu ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz ederek bir tercih yapmalısınız. Kombiler nispeten yüksek fiyatlı ürünler olduğu için aldığınız zaman uzun süre kullanılacaktır. Bu nedenle dikkatli tercih yapmak hem bütçeniz için hem de uzun vadeli verim alabilmeniz için önemlidir.

İzmir Kombi Servisi olarak kombi almak için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ihtiyaçlarınızın analizini gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda size sunduğumuz seçenekler arasından birini seçerek kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İzmir Kombi Servisi olarak firmamızdan aldığınız her kombinin garantilidir. Garanti süresi cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir, bu nedenle en doğru zamanı öğrenmek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz kombilerin kurulumu yaparak, kullanıma hazır hale getirilmesi İzmir Kombi Servisi uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir. Kombinizin kurulumu yapılırken her türlü güvenlik sorunu göz önünde bulundurularak dikkatli ve titiz bir çalışma yapılır. Aynı zamanda kurulum yapılırken çeşitli testler yapılarak olası sorunların önüne geçilir. Almış olduğunuz kombinin garanti süresince meydana gelebilecek sorunlar yine İzmir Kombi Servisi uzman ekipleri tarafından giderilir.

Her marka ve model kombi ihtiyacınız için aradığınız hizmeti uzun yılların verdiği tecrübe ile sunuyoruz. Her türlü soru ve ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Kombi Servisi (kombi bakımı), Kombi kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.