×

Hakkımızda

İzmir klima Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla tüm izmir bölge ve semtlerine normal ve acil kombi klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Adresimiz

MEHTAP MAH. 3615/1 SK. NO: 3
KONAK / İZMİR

Numaramız

WhatsApp 0549 212 19 14
0850 241 03 07

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte ısınma sorunu karşımıza çıkmaya başlıyor. Kimi evlerde ısınma sorunu klima ile çözülse de genelde kombi ile çözüm bulduğumuz ısınma sorunu birtakım bakımları da beraberinde getiriyor. Kombiler uzun süreli kullanıma uygun cihazlardır. Ancak bu cihazlardan istenen performansı alabilmek için belirli zamanlarda bakımlarını yaptırmak gerekir. Kombi bakımlarında belirli bakım zamanları olmamakla birlikte özellikle uzun zaman kullanım sıkı olduktan sonra kullanmaya başlamadan önce bakım yaptırmak kombiden alacağınız verimi arttıracaktır.

Kombilerin tesisat içerisinde su kullanması zamanla birtakım toz, kir ve tortulara sebep olur. Bu ise hem kombinin kendisi hem de petekler için zararlı bir durumdur. Tesisatta oluşan bu toz ve kirler kombi ve peteklerin zamanla yeterince ısınamamasına ve çeşitli arızalara sebebiyet verir. Kombi ve petekleri kullanmadan önce bakımlarını yaptırmak hem daha iyi bir şekilde ısınmanızı sağlar hem de kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatır.

Eğer kombinizi yeteri kadar çalıştırdığınız halde hala ısınamadığınızı düşünüyorsanız, gelen doğalgaz faturaları artık canınızı sıkmaya başladıysa, peteklerinizin üst kısmı güzel bir şekilde ısınırken peteklerin alt kısımları ısınmıyorsa kombi-petek bakımı yaptırmanızın zamanı gelmiş olabilir. Kombi ve peteklerinizin bakımını yaptırarak hem bu sorunlara çözüm bulabilir hem de kullanmış olduğunuz kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatarak uzun vadeli bir yatırım yapabilirsiniz. İzmir Kombi Servisi olarak kombi-petek bakımlarınızı uzman ekibimiz ile güvenli bir şekilde yapıyoruz. Kombi-petek bakımında uzman ekibimiz ile temiz bir çalışma sağlayarak aldığınız hizmetten memnun kalmanız için çalışıyoruz.

Uzman ekibimizden kombi-petek bakımı hizmeti almak için randevu alarak bizden hizmet talep edebilirsiniz. İzmir’de tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz en kısa süre içerisinde sorununuzu çözerek kombilerinizi sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Kaliteli bir hizmet için her zaman bizimle iletişime geçebilir, kampanyalı fiyatlarımız ile hizmetimizde yararlanarak hem bütçenize katkı sağlayabilir hem de sağlıklı bir şekilde ısınarak bunun keyfini sürebilirsiniz.

İzmir Kombi Servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve güven ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizdeki servis talep formunu doldurarak randevu oluşturabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kombi Servisi (kombi bakımı), Kombi kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.